41 lat istnienia, setki zadowolonych klientów, tysiące produktów, które znaleźć można na terenie całego kraju. Tak w największym skrócie możemy opisać historię Zakładu Betoniarsko-Murarskiego Marian Nowik.Od 1974 roku, czyli daty założenia firmy aż do czasów współczesnych nasz zakład betoniarsko-murarski tworzyli ludzie, dla których budowanie to prawdziwa pasja. Dzięki temu nasze produkty od lat cieszą się

olbrzymią popularnością. Klienci, którzy raz skorzystali z naszych usług, pozostają z nami na zawsze.

MOC NOWOCZESNOŚCI

Nasza długoletnia historia pozwoliła nam poznać branżę budowlaną od podszewki. Wiemy, czego oczekują od nas klienci, dla których precyzja, jakość i terminowość to wartości kluczowe. Umocnieni tradycją wykorzystujemy najnowsze narzędzia i najbardziej zaawansowane techniki, by nasze produkty były najlepsze na rynku. Produkcja wielu oferowanych przez nas wyrobów jest w pełni zautomatyzowana. Używamy do naszej pracy wysokiej jakości zachodnich maszyn firmy HENKE.

Oferujemy także bardzo atrakcyjne ceny, gdyż zadowolenie każdego klienta z całokształtu naszych usług od zawsze jest dla nas priorytetem.

BYŚ I TY MÓGŁ CIESZYĆ SIĘ NAJLEPSZYMI PRODUKTAMI

Chociaż pochodzimy z Węgorzyna w województwie zachodniopomorskim, nasi klienci rozsiani są po całej Polsce. Oprócz wysokiej jakości usług oraz długoletnich gwarancji oferujemy im również transport naszych produktów. Są wśród nich zarówno osoby indywidualne, hurtownie i firmy budowlane stawiające osiedla wielorodzinne czy budynki przemysłowe.

Już teraz serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu. Zadzwoń, napisz, przyjdź do nas. Nasi pracownicy chętnie doradzą, odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą wybrać najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Zakładu Betoniarsko-Murarskiego Marian Nowik.

Zakład Betoniarsko-Murarski Marian Nowik
ul. Runowska 15, 73-155 Węgorzyno
kontakt@mariannowik.com
T: +48 91 397 1643 | F: +48 91 397 1561 | M: +48 606 204 562
rzetelna firma