O naszej firmie

41 lat istnienia, setki zadowolonych klientów, tysiące produktów z cementu i betonu, które znaleźć można na terenie całego kraju.

Dlaczego warto nam zaufać?

PONAD 40-LETNIE DOŚWIADCZENIE

KONKURENCYJNE CENY

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

MOC NOWOCZESNOŚCI

Nasza długoletnia historia pozwoliła nam poznać branżę budowlaną od podszewki. Wiemy, czego oczekują od nas klienci. Rozumiemy, iż dla nich precyzja, jakość i terminowość to wartości kluczowe. Potrafimy wczuć się w potrzeby inwestora i zrealizować jego wizje i marzenia.   

Umocnieni tradycją wykorzystujemy najnowsze narzędzia i najbardziej zaawansowane środki techniki, by nasze produkty były najlepsze na rynku. Produkcja wielu oferowanych przez nas wyrobów jest w pełni zautomatyzowana. Używamy do naszej pracy wysokiej jakości zachodnich maszyn firmy HENKE, dzięki którym prace betoniarskie wznieśliśmy na najwyższy światowy poziom. 

Oferujemy także bardzo atrakcyjne ceny, gdyż zadowolenie każdego klienta z całokształtu naszych usług od zawsze jest dla nas priorytetem. Zadowolenie i satysfakcja odbiorców z naszych usług tworzą stabilny fundament dobrej współpracy i wzajemnego zrozumienia. W naszej branży zaś  „stabilny fundament” jest wartością kluczową.  

Chociaż pochodzimy z Węgorzyna w województwie zachodniopomorskim, nasi klienci rozsiani są po całej Polsce, a ich sieć ciągle się rozrasta. Są wśród nich zarówno osoby indywidualne, hurtownie, jak i firmy budowlane, stawiające osiedla wielorodzinne czy budynki przemysłowe.

Oprócz wysokiej jakości usług oraz długoletnich gwarancji oferujemy im również transport naszych produktów.

Już teraz serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu. Zadzwoń, napisz, przyjdź do nas. Nasi pracownicy chętnie doradzą, odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą wybrać najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Zakładu Betoniarsko-Murarskiego Marian Nowik.

Ciesz się wraz z innymi trwałością i funkcjonalnością naszych wyrobów. 

BYŚ I TY MÓGŁ CIESZYĆ SIĘ NAJLEPSZYMI PRODUKTAMI

Galeria